Mobil Sohbet Geleceğin IRC’sini Canlandıracak

Yazar: admin Tarih: 11 Aralık 2023

Bir otel sanal kapıcı mobil uygulaması bir insan kapıcı gibi çalışır. Bu rezervasyonları alır ve size daha detaylı gezi planı yardımcı olur. Bir sanal kapıcı yararlanarak otel daha iyi bir yatırım getirisi var ve yok otellerden daha iyi müşteri sadakati var kanıtlanmış oldu.

Bir uygulama rezervasyon yapabilirsiniz bazı insanlar yanlış, ancak, bir sanal kapıcı insan kapıcı önemsiz hale inanıyoruz ve planlama daha kolay gezileri, misafir karşılama hissettiren insan kapıcı var.

Ama sanal kapıcı çok, çok daha kolay masada mobil hayatını yapabilir hiç şüphe yoktur. Sanal kapıcı kolaylıkla yapmak için misafir veya değiştirme odası rezervasyonları sağlar. Aynı zamanda 24/7 sohbet yapmak için misafir sağlar.

Olay planlamacıları kendi özel şartnamelere uygun oda blokları ayırmak için bir otel sanal kapıcı mobil uygulaması yararlanabilir, ve oda servisi veya havlu isteği göndermek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, tüm mahalle konumlar vardır misafirler için ortaya çıkararak, sanal bir kapıcı uykusuz insan kapıcı rahatsız olmadan eğlenmek için misafir sağlar. Herkes ön büro e-posta ya da oda temizliği için sormak için ayrıca kolaylaştırır.
Misafirler için rezervasyon uygulaması daha uygun hale getirmek için, yerel bilgileri girmeniz gerekir. Kimse bilmiyor ve tatil çevresini senden daha iyi anlar. Yerel alan elden bilgi misafirler tarafından aranan bir sanal concierge yapan şeydir.

Bazı uygulamalarda mobil chat onları entegre var. Kimse gerçekten korkunç restoranlar ve daha da kötüsü müzeler yemek için zaman ya sabır vardır. Yelp bulunan müşteri yorumları yardımıyla, sanal konsiyerjlerdir tahmin işlerini almak ve tatsız sürprizler yolculuk kusursuz.

Mobil Sohbet Geleceğin IRC’sini Canlandıracak
Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!