Sohbet Güzeldir

Yazar: admin Tarih: 03 Aralık 2023

SOHBET ETMENİN GÜZELLİĞİ VE Sohbetimol.Net Edep, adap, saygı ve sevgi Starsohbet.Org ailesi’nin dört değişmez ilkesidir. Bu ne demektir biliyor musunuz? Bu şu demektir bu dört ilkeye sahip olamayanların Sohbetbudur ailesi’nde yeri yok demektir.

Çünkü www.Sohbetimol.Net kurulduğu günden bu yana hiç bir zaman ne user kaygısı yaşamış ne de user derdine düşmemiştir. Zira… Sohbetimol.Net usere değil aileye ihtiyacı olmuştur.

Gelelim değişmez kurallarımıza ilk kuralımız özel kavramı adından da anlaşıldığı gibi kişiye özel anlamındadır. Daha iyi anlamanız için diyoruz ki bizim için kişinin özeli ile kişinin yatak odası arasında hiç bir fark yoktur.

O yüzden de kişinin yatak odasını izleyip dinlemek ile kişinin özelini okumak arasında hiç bir fark olmadığının bilincinde olduğumuz için Sohbetimol.Net ’da özel okuma modülü olmadığı gibi, nefes aldığımız sürece de bu olmayacaktır.

Ve diğer ikinci kuralımıza bizler, yani Sohbetimol.Net Ailesi ayakta durduğu sürece asla ama asla başka bir sunucu ya da sitenin hükmü altına girmeyeceği gibi, ortaklık adı altında da linklenmeyeceği gibi link de almayacaktır.

Sohbet Güzeldir
Toplam 1 Yorumlar
erol

güzel ortam olur umarım basarılar

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!